Koolist

Kui te unistate langevarjuhüppest või olete oma esimese hüppe juba teinud ja aru saanud, et just taevas on see, millest olete terve elu unistanud, olete pöördunud täpselt õigesse kohta.

Võtame rõõmuga vastu kõik soovijad! Pakume teile põnevaid teoreetilisi õppusi, mille käigus jõuate arusaamisele, et te ei tea kaugeltki kõike; mõningate küsimustega puutute aga üldse esimest korda kokku.

Unustamatud langevarjuhüpped ja lõbus seltskond – kõike seda pakub Teile meie Eesti Lennuklubi õppe- ja treeningukeskus.

Meie õppe- ja treeningukeskus asub Tallinnas. Õppetöö toimub spetsiaalselt selleks kohandatud ruumides, kus on olemas kõik vajalikud trüki- ja videomaterjalid. Pärast teoreetilise ja praktilise ettevalmistuse läbimist ning eksamite sooritamist teevad kursustel osalejad langevarjuhüppeid kuni 3000 meetri kõrguselt. Hüppamise kohta on võimalik valida nii, et teil oleks võimalikult mugav teha just teie ettevalmistusele või koolitusprogrammile vastav hüpe. Õppe- ja treeningukeskus kasutab langevarjuhüpete tegemiseks peamiselt Kuusiku (Rapla) lennuvälja. Langevarjuhüpeteks kasutame lennukeid An-2 ja A-35 "Wilga". Kogenud piloodid ja lennukite tänapaevased navigatsiooniseadmed annavad teile kindlustunde, et langevarju avanedes näete enda all lennujaama tuttavaid piirjooni.

Loomulikult on meil ka hulk reegleid, mille järgimine on kohustuslik ja millega saate tutvuda alaosas „On vaja teada”. Lugege need reeglid kindlasti läbi enne lennuvaljale soitmist – oleks ju kahju jätta hüppamata üksnes seepärast, et te olete unustanud mõne dokumendi kaasa võtmata või dokumendi vormistamata. Palun suhtuge reeglitesse mõistvalt. Me oleme alati langevarjuhupete ohutusele erilist tähelepanu pööranud. Kõigi kehtestatud reeglite ja piirangute eesmark on tagada hüppajate turvalisus.

Nüüd Te teate, kust saab aluse tee taevasse.
Just siit võite ka Teie alustada oma langevarjuriteed!